Hakkımızda

Erzurum'da tecrübemiz ve

kalitemiz ile sizlere apartman

yönetimi sektöründe hizmet veriyoruz.

Erzurum da yaptığımız işimizde, gerekli yasal defter işlemlerini ve sorumluluklarını üzerinizden alarak uzman teknik servis ekiplerimizle sorunlarınızı en aza indirgeyerek size zaman ve rahatlık kazandırıyoruz. 

Firmamızın kalite politikası Erzurumumuzun değişen ve gelişen koşullarında beklenti ve ihtiyaçlarınızı yasal şartları göz önünde bulundurarak karşılayacak nitelikte, zamanında, etkin ve sistemde sürekli iyileştirmeler yaparak, hizmet kalitesinden ödün vermeden, uygun fiyatlarla apartman yönetimi hizmeti sunmaktadır.

Erzurum Ninova Apartman ve Büro Yönetimi olarak; Ortak alan yaşamında birçok sorunlara neden olan ve malikler arasında ilişkileri zedeleme durumuna gelen Apartman Yönetimi, Site Yönetimi ve İş Merkezi Yönetimi, tarafımızdan profesyonel bir anlayışla yapılmaktadır. Bu hizmetimiz Erzurum'da Apartman ,Site ya da İş merkezlerinin kiracı yada malikleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini sağlamaktadır.

Misyonumuz:Erzurumda tüm müşterilerimize ihtiyaç duydukları üst düzey apartman yönetimi hizmetini, teknolojik alt yapı ve donanımımız, derin iş tecrübemiz, nitelikli ve profesyonel kadromuz sayesinde sürekli gelişen bir kalite anlayışı ile sağlamaktır.